HAKKIMIZDA
Atak Çatı - 1
Kendi tesisimizdeki kurulu güneş panellerimizin görüntüsü.
Atak Çatı - 2
Kendi tesisimizin çatısındaki güneş panellerinin farklı bir açıdan görüntüsü.
AtakGES, Atak Elektrik Mühendislik Otomasyon Ltd. Şti. firmasının bir alt markasıdır.

ATAK Mühendislik Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. kurulduğu 1990 yılından bu yana çağdaş yapısı ve müşteriye kaliteli, süratli hizmeti ön planda tutan uygulamalarıyla sürekli ve hızlı gelişme göstermiştir. Şirketimiz şu anda faaliyetlerini Manisa'da 3160m² kapalı, 1200m² açık alanda ve İzmir'de 400m² kapalı alanda sürdürmektedir.

Mühendislik, montaj ve bakım kadromuzun günümüzün yüksek teknolojisini kullanarak gerçekleştirdiği hizmetler bize konumuzda bölgemizin en iyilerinden olma özelliğini kazandırmıştır.

Bugüne kadar uzman personelimiz ve her aşamadaki hizmetlerimizle elektrik taşıma ve dağıtım sistemleri, Endüstriyel tesisler ve Endüstriyel otomasyon gibi çok değişik konularda anahtar teslimi elektrik proje, tesisat ve montaj işlerini zamanında tamamlamış olmanın gururunu taşıyoruz.

Şimdi de bu projelere güneş enerjisi santrali kurulumu, güneş paneli satışı, teknik destek ve bakım hizmetlerimizi ekleyip yenilikçi ve sürdürülebilir enerji kaynaklarımızın kullanımında biz de varız diyoruz.

Atak Otomasyon Endüstriyel Kont. Sist. San. Tic. Ltd. Şti. ve Atak Mühendislik Elektrik Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyet göstermekte olan şirketlerimiz 31.12.2008 tarihinden itibaren birleşmiş olup, ATAK Elektrik Mühendislik Otomasyon LTD. ŞTİ. adı altında faaliyetini sürdürmektedir.

Hakkımızda – solatec singnature 01
Cemal Akpınar
Atak Elektrik Genel Müdür
tr_TRTurkish